O mně

Jmenuji se Markéta Drdová

Vystudovala jsem Husitskou teologickou fakultu v Praze, obor psychosociální vědy, filozofie a religionistika. 

Pracovní praxi mám bohatou. Už jako studentka jsem učila několik let plavání. Po škole jsem pracovala v dětském diagnostickém ústavu v Dobřichovicích. 

V dalších letech pak na klinice tradiční čínské medicíny, v humanitární organizaci ADRA, v tanečním studiu KREDANCE, v projektu jsem vedla poradnu práce pro maminky po RD a další. Nyní už od roku 2013 učím dospělé. 

Už 7 let měsíc co měsíc trénuji se skvělou partou seniorů paměť a vedu výtvarné dílny. V projektu v komunitním centru Josefina vedu skupinovou arteterapii. Také mám za sebou 2 roky intenzivního školení ve finanční gramotnosti a měkkých dovednostech. Ve dvaceti 14 denních kurzech jsem odučila cca 800 hodin.

Od roku 2018 realizuji semináře, kde se zabývám dvěma tématy – pocitem vlastní hodnoty a obranou proti manipulaci. Podrobnosti o nich najdete v samostatné záložce.

A nesmím zapomenout na záliby. Samozřejmě ráda maluju. A taky zpívám, chodím do přírody – voda, kopce – to je moje, fotím, zajímá mě zdravá strava a už od vysoké školy fungování lidské psychiky.

O témata, která mě zajímají, se ráda dělím. Ráda lidem předávám informace, které jim mohou být užitečné. Ráda lidi povzbuzuji a podporuji. Ráda lidem dělám radost. A opravdu mě baví učit.

Zvu Vás do svého světa. Potěšte se mými obrazy, potěšte sebe i druhé přáníčky. A pojďme společně šířit do svého okolí radost a naději.

Markéta

Ti z vás, kteří jste registrovaní na LinkedIn, se můžete podívat na můj profil zde.